سکوبندی آزمایشگاه


سیستم استراکچر Xframe

سکوبندی آزمایشگاهی

سیستم استراکچر Xframe  مبتنـی بر طراحـی نوآورانه و مدرن است و روشی ایده آل برای ایجـاد فضـای حداکثری کف در آزمایشگاه است. سیستم استراکچر Xframe یک پایه ایستا و بسیار زیبا و با دوام است که فضای آزمایشگاه شما را به مدرن ترین شکل ممکن در می آورد.
استراکچر Xframe در بخـش میـزهای وسطـی منـاسب تر بوده، بیشترین فضـای خلاقانه را به شما جهت چیدمان کابینت های زمینی می دهد.
تجهیزات آزمایشگاهی دوریس اولین تولیدکننده این سیستم در ایـران است . این پایـه های قـوی و خود ایستا کمترین سطح را اشغال نموده، تمامی فضای کف زیر نیمکت شما را آزاد می گذارد که این برای آزمایشگاه های کوچکتر که فضای کف جزو نیاز اساسی است مناسب می باشد.
شمـا می توانیـد ایـن سیستم را در آزمایشگاه خود با استـراکچر سیستم استراکچر Cframe ترکیب نموده و  درسکوبندی میزهای کناری و یا وسط تنوعی چشم گیر و زیبا ایجاد کنید.

کدام استراکچر برای شما مناسب است ؟
طی اجـرای کامـل و همه جانبه تعـداد زیادی از آزمایشگاه ها در حوزه های مختلف خصوصاً داروسازی ها و صنعتی به یک تجربه بی نظیر در طراحی، تهیه مواد اولیه و تولید با کیفیت رسیده ایم و در این راستا تمام تجربه خود را در اختیار شما قرار می دهیم .
استراکچر Xframe یک طرح خلاقانه جهت رفع نیازهای یکی از مشتریان عزیزمان می باشد که با توجه به خواسته ها و نیازهای شان توسط تیم ماهر دوریس طراحی و ساخته شد، این سیستم با بهره گیری از تکنیک های مدرن و مواد اولیه درجه یک و بادوام ساخته شده است.
مهم ترین دغدغه ما در تجهیزات آزمایشگاهی دوریس ارائه محصولات با کیفیت و دوام بالا و درعین حال شیک و زیباست که محیط آزمایشگاه شما را به فضایی دلنشین برای کار و تلاش تبدیل می کند.
حتما با تیم تخصصی ما مشاوره نمایید تا بهترین ها ا برایتان فراهم کنیم.

 

تماس با ما

سکوبندی آزمایشگاهی
سکوبندی آزمایشگاهی