محصولات

تماس با ما

سیستم استراکچر Cframe

سکوبندی آزمایشگاهی

سیستم استراکچر Cframe

سیستم Cframe یک طرح ایده آل و مدرن برای ایجاد سکویی کنسول شکل می باشد. سکوبندی با Cframe به شما فضای بیشتر و انعطاف پذیر ی بالایی ارائه می کند.

استراکچر Cframe  طراحی نوین و مدرن برای آزمایشگاهی متفاوت با نیاز زیبایی و استحکام است. این سیستم در کلاس جهانی با آخرین استانداردها طراحی و با بهترین متریال تولید می شود.

استراکچر Cframe با استفاده از پروفیل فولادی درجه یک سنگین به انتخاب شما برای تحمل وزنی بسیار سنگین و یا معمولی در دو حالت ساخته شده و با متد پیشرفته رنگ کوره ای دارای پوششی با مقاومت های بالای خط و خش، سایش خوردگی و مواد شیمیایی می گردد.

سیستم استراکچر Cframe با توجه به قابلیت هایی که دارد می تواند در زمان بسیار کوتاه تولید و نصب شود. تغییرات دوره ای کم و یا زیاد نمودن و جابجایی از دیگر مزیت های این استراکچر بوده و می توان با آن از انواع یونیت های معلق و یا چرخدار استفاده نمود.

 

کدام سیستم استراکچر را برای سکوبندی آزمایشگاه انتخاب کنیم ؟

اینکه سیستم استراکچر Cframe  برای چه بخش هایی در آزمایشگاه شما و کدام یک از مدل های آن مناسب است با مشاوره تیم تخصصی ما قابل بررسی و پیشنهاد می باشد. مابیش از 300 آزمایشگاه در 10 سال گذشته طراحی، تجهیز و راه اندازی کردیم و دقیقا می دانیم چگونه بهترین سیستم مناسب با بودجه و نیاز شما ارائه دهیم.

در تمامی اوقات می توانیم اطمینان داشته باشید مبلمان آزمایشگاهی ما با بهترین کیفیت و بودجه توسط تیم حرفه ای ما تولید می شود.

افتخار ما در کنار شما بودن در هر لحظه می باشد.

CFrame

سکوبندی آزمایشگاهی
سکوبندی آزمایشگاهی
سکوبندی آزمایشگاهی