درباره ما | درباره تجهیزات آزمایشگاهی دوریس | آسکیلان لب


about
تاسیس شرکت تجهیزات آزمایشگاهی دوریس

با توجه به کمبود مراکز تجهیزات آزمایشگاهی حرفه ای و عدم توانایی مراکز موجود جهت راه اندازی محیط کاری نوین و با استاندارد جهانی، بر آن شدیم در اوایل سال 1383 مرکزی را تاسیس و راه اندازی کنیم تا این کمبود را جبران نماید و در این راستا پس از بررسی و تحقیقات گسترده، محصولات با کیفیت بالا و مناسبترین آنها جهت محیط آزمایشگاهی و مواد شیمیایی را جهت رسیدن به این مهم انتخاب نمودیم و در همین راستا به دلیل خصوصیات ویژه صفحات آسکیلان نمایندگی انحصاری شرکت آرپلاما گروپ آلمان را اخذ نمودیم تا بالاترین کیفیت را در ارائه خدمات به مشتریان خود داشته باشیم.

مشاهده محصولات
تجهیزات آزمایشگاهی دوریس

تجهیزات آژمایشگاهی دوریس، یکی از برجسته ترین مراکز تجهیز آزمایشگاهی کشور با بیش از 15 سال تجربه و راه اندازی موفق آزمایشگاه های متنوع و متعدد در صنایع داروسازی، صنایع غذایی، بیمارستان ها و مراکز درمانی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و ... در سراسر کشور می باشد. خدمات آسکیلان لب شامل طراحی، تولید و نصب تمام تجهیزات آزمایشگاهی می باشد که با بهره مندی از وجود همکاران خلاق، حرفه ای و مشتاق، به راه اندازی آزمایشگاه های حرفه ای و مدرن گردیده است.

about
about
افتخار ما ارائه خدمات با کیفیت بالا با قیمت مناسب می باشد

مجموعه ما به دلیل تجربه و تعهد کاری بالا، همکاری با استادکاران ماهر و داشتن واحد تولیدی مجهز و همچنین همراهی مشتریان در تمامی مراحل کار از طراحی تا راه اندازی کامل آزمایشگاه موفق شده تا با ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب بالاترین درصد رضایتمندی مشتریان را کسب کند و طی سالها تجربیات موفق خود متخر به دریافت گواهی نامه ها و افتخارات بسیاری شده است.

مراکزی که به خدمات آسکیلان لب نیاز دارند.

مراکزی مانند صنایع داروسازی، صنایع غذایی، بیمارستان ها و مراکز درمانی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و سایر مراکزی که نیاز به راه اندازی آزمایشگاه میکروب، شیمی، دستگاهی و ... برای کار با مواد شیمیایی جهت تولید و یا تست محصولات خود را دارند.

مشاهده مشتریان آسکیلان لب
همراهی مشتریان

به دلیل حساسیت بسیار بالای راه اندازی آزمایشگاه، همکاران ما نه تنها از شروع کار تا تحویل کنار شما هستند که از تحویل آزمایشگاه دقیق و کاربردی برای شما اطمینان حاصل کنند بلکه پس از تحویل پروژه جهت پشتیبانی و رفع نیازهای تان نیز کنارتان خواهیم بود، علاوه بر آن تمام تلاش تیم دوریس بر این است تا حد امکان آزمایشگاه راه اندازی شده برای شما با کیفیت بالا، سریع، و با هزینه مناسب انجام شود. آسکیلان لب به دلیل داشتن واحد تولیدی مجهز جهت تولید تجهیزات حساس آزمایشگاهی به شما این اطمینان را می دهد که بهترین و مناسب ترین ازمایشگاه را برای شما راه اندازی خواهد کرد.

about

اعتبارنامه ها

9001
عنوان :9001
9001
عنوان :9001